Publicat 05 Oct 2020 | Reactualizat 02 Nov 2020 | Expiră 05 Nov 2020

ECONOMIST -FABRICA DE FASONARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte de baza contabilitate primara;
Abilitati de utilizare a pachetului Microsoft Office nivel avansat;
Abilitati de comunicare si organizare;
Atitudine pro-activa,dorinta de a invata
Orientat catre dezvoltare personala si profesionala continua;
Organizator al muncii intr o maniera ordonata,clasificata,clara si sistematica.

Descrierea jobului

Organizeaza, indruma, conduce, controleaza si raspunde de desfasurarea in mod eficient a activitatii financiar-contabile a societatii in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare;
Asigura, organizarea si gestionarea in mod eficient a integritatii intregului patrimoniu al societatii in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare si normele sau reglementarile interne ale societatatii;
Organizeaza si coordoneaza contabilitatea operatiilor de capital, contabilitatea imobilizarilor, contabilitatea stocurilor, contabilitatea tertilor, contabilitatea trezoreriei, contabilitatea cheltuielilor, veniturilor si rezultatelor, contabilitatea angajamentelor si altor elemente patrimoniale, contabilitatea de gestiune in conformitate cu legislatia in vigoare;

Suntem o companie internaţionala, avem ca obiect de activitate comertul cu materiale de constructii , importatori directi si unici pe o gama de produse din Rusia, Ucraina, Italia, Serbia, Croatia, Cehia, Grecia. Deasemenea facem export in Republica Moldova şi Ungaria. Compania Rikko Steel face parte dintr-un grup de firme care activeaza in Romania, Ucraina, Rep. Moldova si Rusia.

Echipa Rikko Steel este ambiţioasă şi orientată spre rezultate cu înalte standarde de eficienţă.

Dacă doreşti să faci parte din echipa noastră de succes nu ezita să aplici pentru acest job.

Expirat
ECONOMIST -FABRICA DE FASONARE  -  SC Rikko Steel SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles