Publicat 30 Iul 2019 | Expiră 30 Aug 2019

ECONOMIST DEPARTAMENT VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii universitare economice
Minimum 3 ani experienta intr-un post similar
Abilitatea de a pregati si interpreta rapoarte specifice
Abilitatea de a comunica profesional cu personalul de conducere si colegi atat verbal cat si in scris
Abilitatea de a lucra autonom si de a realiza sarcinile de lucru cu atentie la detalii si de a respecta termenele limita
Utilizare PC - Word, Excel, Outlook
Abilitati de lucru in echipa
Orientat care rezultat, abilitati de prioritizare
Un plus il reprezinta cunoasterea programului de contabilitate si gestiune Petrescu

Descrierea jobului

- emiterea facturilor catre clienti din sistemul informatic
- inregistrarea in contabilitate a  facturilor emise
- descarcarea gestiunii de produse finite vandute
- urmarirea contractelor incheiate cu clientii
- evidenta efectelor de incasat primite de la clienti
- intocmirea diverselor rapoarte solicitate de catre superiorul ierarhic

SC DOMENIUL COROANEI SEGARCEA SRL are ca obiect de activitate cultivarea strugurilor si productia de vin.
Sediul societatii este in orasul Segarcea, la aprox. 30 km de Craiova.

Expirat
ECONOMIST DEPARTAMENT VANZARI  -  Domeniul Coroanei Segarcea srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles