Gratis

ECONOMIST DEPARTAMENT CONTABILITATE

SC FERCO CAPITAL SA

Candidatul Ideal

-absolvent de studii superioare economice
-minim 3 ani vechime in departament export, banci
-cunoscator al limbii engleze nivel avansat (scris,citit,vorbit)- OBLIGATORIU
-cunostinte de operare PC( excel, word, etc.)

Descrierea jobului

LUCRARI DE CONTABILITATE ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀

Ferco Capital S.A. este o companie infiintata in anul 2013, iar principalul obiect de activitate este comertul cu materiale lemnoase de tip cherestea rasinoase, axandu-se mai ales pe export.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024