Gratis

Economist cu experienta

PASSAGE FOOD SRL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui economist cu experiență în domeniul financiar și contabil. Daca sunteți în căutarea unei oportunități de a vă dezvolta cariera, aceasta este șansa dumneavoastră.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Gestionarea și înregistrarea corectă a tranzacțiilor financiare ale companiei
Elaborarea și prezentarea rapoartelor financiare și contabile
Colaborarea cu auditorii externi și furnizorii de servicii financiare
Asigurarea conformității cu reglementările fiscale și contabile
Identificarea și implementarea de soluții pentru îmbunătățirea eficienței financiare

Passage Food este o companie de import si distributie de dulciuri si produse food. Avand o gama varianta de produse de calitate, o echipa solida si entuziasta si o logistica bine organizata ne asiguram o baza loiala de clienti si o reputatie puternica.
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Mai 2024