Publicat 05 Ian 2020 | Reactualizat 04 Feb 2020 | Expiră 05 Feb 2020

Economist / contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii (medii sau superioare) finalizate in domeniul economic
Experienta 2-3 ani intr-o functie similara
Cunostinte de specialitate: facturi, deconturi si registre de casa
Cunostinte de fiscalitate
MS Office avansat (word, excel)
Constiinciozitate, atentie la detalii, rabdare pentru analiza
Abilitati de comunicare
Corectitudine, orientare catre rezultate

Descrierea jobului

Verificarea registrului de casa si semnalarea eventualelor erori
Verificarea si operarea deconturilor
Inregistrarea facturilor de prestari servicii furnizori
Verificarea altor operatiuni contabile conform fisei postului
Documentarea permanenta cu privire la modificarile legislatiei in domeniul contabil si al fiscalitatii

Suntem o companie in plina expansiune, care activeaza in industria de gambling sub brandul BONUS. Avem puncte de lucru la nivel national si o rata de crestere constanta. Cautam colegi noi motivati sa invete si sa devina parte din succesul nostru.

Expirat
Economist / contabil  -  Bonus Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles