Publicat 15 Ian 2021 | Reactualizat 14 Feb 2021 | Expiră 15 Feb 2021

Economist/Contabil locatia Cluj Napoca

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Despre tine: Esti o persoana organizata, pozitiva, ai initiativa si inveti cu usurinta? Dai dovada de atentie la detalii in elaborarea, scrierea si verificarea datelor cu caracter financiar?
Daca te regasesti in cele de mai sus, avem un job care s-ar putea sa ti se potriveasca!
Cunostinte si calificari necesare:

Studii superioare finalizate preferabil in domeniul economic;
Cunostinte de contabilitate primara;
Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
Cunoştinţe în ceea ce priveste legislaţia în vigoare privind domeniul financiar-contabil;
Cunostinte de Microsoft Office (Word, Excel – nivel mediu sau avansat).
Experienta ta de munca:

Minim 2 ani experienta in gestionarea activitatii financiare;
Experienta in contabilitate;
Cunostinte in contabilitate de gestiune in cadrul unei firme de productie constitue un avantaj;
Experienta de lucru in programul Saga/ Microsoft Dynamics NAV (Navision) constitue un avantaj.

Descrierea jobului

Job-ul tau:

Procesarea documentelor financiar-contabile in programul de contabilitate;
Participarea la activitatile specifice inchiderilor de luna si la elaborarea de situatii si rapoarte pentru management;
Realizeaza activitati de contabilitate primara precum: inregistrarea extraselor bancare in Saga si Navison;inregistrarea deconturilor interne si externe;urmarirea facturilor scadente la plata si inaintarea spre aprobare a platilor;
Efectuarea platilor si mentinerea legaturii cu furnizorii;
Gestiunea stocurilor, a rulajelor in functie de proiect;
Verificarea registrului de casa, mijloace fixe, a deconturilor si a jurnalelor de cumparari si vanzari si a deductibilitatii TVA-ului;
Inregistrari in conturile 408, 423, 409 sau alte conturi in functie de caz;
Verificarea, organizarea si arhivarea documentelor de contabilitate;
Identificarea oportunitatilor de imbunatatire a proceselor

Oferta noastra:

- pachet financiar motivant constituit din salariu fix si tichete de masa+ bonusuri ocazionale
- asigurare medicala, decontare transport
- activitati periodice realizate impreuna cu echipa
- mediu de lucru tanar si competitiv, atmosfera prietenoasa, intr-o companie dinamica

Descrierea companiei

Descrierea companiei:
Color Control Services este o companie cu capital olandez, cu experienta de peste 6 ani in fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice, parte a unui grup dinamic de firme cu activitate in industria flexografica.
Astept CV-ul tau la alina.babasan@integrahr.ro. Daca indeplinesti criteriile pentru aceasta pozitie, te voi contacta pentru a stabili o prima intalnire si pentru a te cunoaste.
Trebuie sa stii ca Integra HR este o altfel de companie de consultanta HR. Suntem aici pentru a gasi omul potrivit la locul potrivit, la momentul potrivit.

Expirat
Economist/Contabil locatia Cluj Napoca  -  SC Integra HR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles