Economist-Contabil + Economist salarizare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 2500 - 4000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana cu experienta relevanta in domeniu, punctuala, responsabila.

Descrierea jobului

1. Pentru compartimentul salarizare: intocmire documente aferente relatiilor de munca: declarare locuri de munca vacante, incheiere-modificare-desfacere CIM, documentatie angajere persoane din somaj, intocmire state de plata, intocmire si depunere declaratii fiscale (D112), cereri pentru recuperarea sumelor reprezentand indemnizatii de concedii medicale, cereri AJOFM, AJPIPS, orice alte documente legate de raporturile de munca.
2. Pentru compartimentul contabilitate: tinerea evidentei contabile pentru mai multe companii mici, pana la nivel de balanta.
Salarizare si bonusuri in functie de competente si performanta.

Compania face parte dintr-un grup de firme care ofera servicii financiar-contabile si consultanta fiscala.
Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 26 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos