Gratis

Economist contabil Cluj, experienta WinMentor

EUROCOM INVEST SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este absolvent al unei facultati de profil, este o persoana tonica, are experienta in utilizarea programului Winmentor, face cu placere contabilitate, este o persoana ordonata si cu initiativa.

Descrierea jobului

Job-ul se desfasoara la sediul firmei din Cluj-Napoca si presupune tinerea contabilitatii firmei cu tot ceea ce impica aceasta inclusiv ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀contabilitatea de gestiune, financiara etc. pana la nivel de bilant personal salarizare etc. Firma activeaza in comert online si offline.

Compania functioneaza din 2003, are o medie de 12 angajati si este platitoare de impozit pe profit.
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 16 Iun. 2024