Gratis

Economist contabil

SOLAREX IMPEX

Candidatul Ideal

- Candidații vor fi licențiati în domeniul financiar- contabil;
- Bună cunoaștere a regulilor contabile și a fiscalității;
- Atribuții în contabilitatea financiară și de gestiune
- Persoana responsabila, organizata, orientata spre rezolvarea problemelor, avand capacitate de analiza si sinteza si abilitati

Descrierea jobului

Principale atributii ale postului:
Inregistrarea in contabilitate a facturilor de la furnizori
Operarea registrului de casa si a extraselor ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de banca
Evidenta operatiilor din gestiune
Efectuarea reconcilierilor cu partenerii
Intocmire diverse rapoarte solicitate de managementul firmei legate de aria sa de activitate
Cunostiinte de MsOffice, operare excel

Descrierea companiei

www.solarex.ro
www.hotelminerva.ro
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024