Publicat 11 Mai 2019 | Expiră 11 Iun 2019

Economist banca

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Licentiat al unei facultati cu profil economic (de preferat specializarea Contabilitate si Informatica de Gestiune);
  • Experienta in domeniul financiar-contabil de minim 2 ani;
  • Cunostinte de contabilitate, legislatie contabila si fiscala - constituie avantaj;
  • Abilitati excelente de comunicare si lucru in echipa;
  • Capacitate de analiza si sinteza a datelor, cunostinte operare PC;
  • Bune cunostinte de utilizare pachet Microsoft Office (Word, Excel);
  • Domiciliul in Marghita;

Descrierea jobului

  • Desfasurarea de activitati financiar-contabile specifice bancii.
Iti oferim posibilitatea de a lucra intr-o banca cu o echipa puternica, dinamica si profesionista si intr-un cadru care recunoaste, incurajeaza si recompenseaza performanta. Oferim un pachet atractiv de beneficii, posibilitati reale de evolutie profesionala si oportunitati de dezvoltare a carierei.

Suntem una dintre cele mai puternice banci cooperatiste din reteaua CREDITCOOP, o retea cu capital privat, integral romanesc, cu peste 650 mii de membri asociati si 1.2 milioane de clienti. Functionam ca si institutie de credit, sub supravegherea si controlul Bancii Centrale Cooperatiste CREDITCOOP si a Bancii Nationale a Romaniei.

Expirat
Economist banca  -  Banca Cooperatista Stejarul Marghita

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles