Gratis

ECONOMIST/A

CONART STRUCTURI SRL

Candidatul Ideal

- studii superioare economice
- experienta in programul de contabilitate Mentor constitue avantaj
- cunoasterea pachetului Microsoft Office
- abilitati de comunicare interpersonale
- abilitate de a lucra in mod structurat si organizat
- bune abilitati de planificare

Descrierea jobului

- Contabilizarea si inregistrarea registrului de casa si a conturilor de trezorerie;
- Contabilizarea si inregistrarea deconturilor;
- Mentinerea legaturii cu agentii din santier pentru verificarea deconturilor;
- Contabilizarea si inregistrarea facturilor furnizorilor si clientilor si arhivarea documentelor;
- Verificarea si corectarea jurnalului de cumparari si vanzari
- Efectuarea componentelor soldurilor conturilor si efectuarea de reglari pe baza acestora;
- Intocmirea confirmarilor de sold la inchiderea exercitiului;
- Tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile;
- Urmarirea soldurilor lunare;
- Intocmirea situatiilor solicitate.

Societate comerciala infiintata in anul 2017, avand principalul obiect de activitate lucrari de constructii civile si industriale.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024