E-learning Specialist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate;
  • Meticulozitate, atentie la detalii, foarte buna organizare;
  • Orientare spre client;
  • Capacitate excelentă de prioritizare, repliere și adaptare a efortului și atenției la
  • nevoile de ultim moment;
  • Capacitatea de a lucra la fel de bine în cadrul unei echipe, cât și independent;
  • Cunoștințe de operare PC la nivel mediu (experiență minimă de lucru în Excel).

Descrierea jobului

  • Gestionarea proiectelor alocate de catre departamentul de vanzari;
  • Mentinerea relatiei cu clientii: construirea mapei de proiect, implementarea si dezvoltatea proiectelor agreate;
  • Gestionarea relatiei cu lectorii/speakerii implicati in proiect (prezentare curs, anexe acreditare, contract, plata, adeverinta care atesta ca sunt autorii cursului pentru CMR);
  • Management de proiect intern: implicarea departamentelor relevante (proof reading; tehnoredactare; grafica; digital; print; contabilitate) in fluxul de implementare a proiectelor;
  • Obtinerea avizelor din partea centrelor universitare din tara;
  • Customer support pentru utilizatorii platformei;
  • Pregatirea rapoartelor pentru client;
  • Mentinerea relatiei si pregatirea documentelor pentru acreditarile din partea Colegiului Medical/Farmacistilor;
  • Mentinerea relatiei cu furnizorii externi (tehnic, video, print).

Medichub Media, as a Romanian leading communication company provides specialized information to medical community for their continuous professional development. Medichub Media publishes 12 medical journals, organizes several medical events per year and provides direct marketing communication solutions. For more informations, please visit our site www.medichub.ro

Publicat 13 oct. 2021 Reactualizat 9 nov. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos