Publicat 21 Oct 2019 | Expir─â 15 Nov 2019

E-commerce specialist Bautura-online.ro

1 post
Expirat
Anun╚Ť inactiv

Acest anun╚Ť a expirat ╚Öi nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cuno╚Ötin╚Ťe de copywriting ╚Öi SEO
- Cuno╚Ötin╚Ťe medii în Microsoft Office, în special Microsoft Excel
- Studii superioare
- Gândire creativ─â ╚Öi analitic─â
- Aten╚Ťie la detalii
- Abilit─â╚Ťi bune de planificare a muncii
- Persoană organizată, comunicativă și proactivă
- Experien╚Ťa pe pozi╚Ťii de copywriter, marketing, SEO, Social Media, e-mail marketing (sau altele din domeniu) reprezint─â un avantaj
- Cuno╚Ötin╚Ťe minime de design reprezint─â un avantaj (we love Canva).

Descrierea jobului

C─âut─âm o persoan─â ambi╚Ťioas─â, muncitoare, autodidact─â, c─âreia îi place comer╚Ťul online, provoc─ârile ╚Öi rezolv─ârile. Acest job î╚Ťi ofer─â mult─â libertate în organizare, libertate s─â vii cu idei ╚Öi propuneri pentru îmbun─ât─â╚Ťirea activit─â╚Ťii firmei ╚Öi a site-ului.

Ne dorim o persoan─â vesel─â, cu experien╚Ť─â în mediul online, care s─â preia frâiele în echipa Bautura-online ╚Öi care î╚Öi dore╚Öte s─â se dezvolte într-o echip─â tân─âr─â.

Avem nevoie ca tu s─â te ocupi de planificarea ac╚Ťiunilor necesare pentru site, de colaborarea cu furnizorii externi de servicii de publicitate ╚Öi s─â scrii pe site texte care vând.
Pentru asta, ne dorim s─â fii autodidact, proactiv, s─â ╚Ötii ce este de f─âcut într-un magazin online ╚Öi s─â ai satisfac╚Ťia maxim─â când vezi rezultatele muncii tale. Adic─â, aproape c─â e╚Öti propriul t─âu ╚Öef, atât timp cât ╚Ötii ce ai de facut. ­čśŐ

Tu e╚Öti cel care creeaz─â produsul pe site, îi faci o descriere frumoas─â ╚Öi îl convingi prin textul t─âu pe client c─â î╚Öi dore╚Öte s─â încerce acea b─âutur─â. De asemenea, tu planifici ac╚Ťiunile concrete de vânzare (promo╚Ťii, alegerea produselor, propui idei de campanii etc).
Cu alte cuvinte, tu faci s─â se întâmple magia la Bautura-online, începând de la planificarea activit─â╚Ťilor proprii, înc─ârcarea produsului pe site pân─â la promovarea produselor noastre.
Nu este rocket-science, secretul este s─â î╚Ťi plac─â foarte mult ceea ce faci! ­čśë

Avem nevoie de tine pentru:
- Copywriting. Atunci când primim un produs nou, acesta trebuie creat pe site, având nevoie de o prezentare explicit─â ╚Öi creativ─â care s─â atrag─â o conversie din partea clientului
- Gestionarea rela╚Ťiei cu colaboratorii externi de marketing (SEO, retargeting etc)
- Implementarea taskurilor SEO create de agen╚Ťia cu care colabor─âm
- Urm─ârirea trendurilor din pia╚Ť─â pentru a crea oferte tematice
- Contribuie la strategia general─â a departamentului online
- Întocmirea de rapoarte periodice

Beneficii:
- Salariu motivant
- Tichete cadou lunare
- Decontarea transportului
- O mas─â cald─â pe zi (Serviciu de catering)
- Reduceri de angajat la b─âuturi alcoolice
- Posibilitatea dezvolt─ârii profesionale
- Sal─â de relaxare
- Pauză de masă 30 minute și pauză de relaxare 30 minute

Noi suntem compania International Brand Stores Online, reprezent─âm site-ul www.bautura-online.ro.

Expirat
E-commerce specialist Bautura-online.ro  -  SC International Brand Stores SRL

E timpul pentru un browser mai bun

De la 1 octombrie 2019, te inform─âm c─â site-ul eJobs.ro nu va mai putea fi accesat prin browser-ul Internet Explorer din cauza func╚Ťionalit─â╚Ťilor reduse ale acestuia. Acceseaz─â-ne cu ├«ncredere folosind unul dintre browserele mai moderne: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari sau Edge.

Am ├«n╚Ťeles