de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2019 | Reactualizat 28 Nov 2019 | Expiră 29 Nov 2019

Dulgher | Fierar-betonist | Muncitor in constructii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Punctualitate
  • Experienta in domeniu
  • Seriozitate
  • Dorinta si capacitate de munca
  • Abilitate de lucru in echipa
  • Cunosterea planului reprezinta avantaj

Descrierea jobului

Santierele sunt in Sibiu.
Pentru cei din afara localitatii se ofera cazare.

Se ofera:

  • Salariu fix motivant
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Unelte si scule profesionale
  • Transport
  • Alte beneficii

Stoneborn S.R.L. va ofera o gama complete de servicii de inalta valoare, preconstructie ʺstart-to-finishʺ, constructie si managementul constructiei.

Furnizam servicii de inginerie, proiectare, design, constructie si punerea in opera a proiectelor. Avem capacitatile necesare, talentul professional, accesul si capitalul necesar pentru a oferi clientilor nostrii proiecte complet integrate care stabilesc noi standarde in ceea ce priveste calitatea, valoarea, promptitudinea, eficienta costurilor si a termenelor de executie.

Serviciile noastre de planificare asigura rentabilitate maxima a investitiilor si includ coordonarea, achizitiile, programarea, ingineria, analiza constructabilitatii si autorizarea.

Expirat
Dulgher | Fierar-betonist | Muncitor in constructii  -  STONEBORN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles