DULGHER, COFRATOR, ZIDAR, MUNCITOR NECALIFICAT - AUSTRIA 1300 - 2000 EUR

Pers Recrut Daily S.R.L. 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ne dorim personal calificat, sau necalificat, cu dorinta de munca, serios, punctual, deschis la lucrul in echipa.

Firma de constructii din Austria angajeaza pe perioada nedeterminata incepand cu 01.02.2023 :
-zidari;
-dulgheri cofratori;
-muncitori necalificati;
-inclusiv echipe gata formate.
Se cere seriozitate,disponibilitatea de a invata,cazier curat.

Cunostintele de limba germana,posesia permisului de conducere si experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Angajam dulgheri,cofratori,zidari,fierari betonisti si muncitori necalificati pentru locuri de munca in Austria cu contract de munca pe perioada nedeterminata.
Se lucreaza pe santiere in toata zona Tirol
  • Salarizarea este pe masura calificarii si abilitatilor fiecaruia cu posibilitate de castig suplimentar sub forma de ore suplimentare platite saptamanal.
  • Se ofera conditii bune de munca;
  • Cazare

Compania noastra este una dinamica, ce asigura solutii complete pentru o gama larga de activitati in domeniul constructiilor . Calitatea serviciilor noastre ne-au ajutat sa obtinem o buna colaborare cu firme mari din Austria, avand ca principal obiectiv satisfacerea totala a cerintelor clientilor nostri.
Publicat 9 Ian. 2023 Reactualizat 23 Ian. 2023 Expiră 8 Febr. 2023