Publicat 09 Feb 2017 | Reactualizat 09 Mar 2017 | Expiră 13 Mar 2017

Domiciliary care workers in Anglia

25 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Conditii:

- limba engleza nivel intermediar
- minim liceul absolvit
- permis de conducere categoria B
- cazier curat

Descrierea jobului

Recrutam support workers pentru o companie de heathcare din Anglia.

Locatie: Bridport Anglia

Nu exista taxe de mediere, plasament sau alte costuri ascunse !

Pachetul postului:
- contract de munca pe perioada nedeterminata cu o companie specializata in healthcare din UK
- salariu intre 8,50 lire/h -9 lire/h (1600-1800 lire/luna) 45-50 h/sapt de munca
- 3 zile de training gratuit oferit de catre angajator
- 2 zile libere/saptamana
- Concediu remunerat 28 de zile/an
- Inregistrare la schema SSP (schema de pensii ) si Nino (asigurare medicala)
- Cazarea pt prima luna platita de catre angajator (va ofera un avans), apoi vi se retine din primul salar. Din a doua luna se plateste chiria intre 250-380 de lire/luna.
- Masina de serviciu + benzina decontata de angajator

* Contractele de angajare incep in februarie-martie 2017 !

Un support worker trebuie sa se deplaseze la domiciliul rezidentului si sa-l ajute cu (igiena zilnica, cumparaturi, menaj, gatit, vizite la medic etc).

CV-urile pot fi trimise pe mail: ms_wranghel@yahoo.com sau info.client@mswranghel.ro

SC M.S. WRANGHEL SRL este una din cele mai vechi companii de pe piata Romaneasca fiind fondata in anul 1994 are ca principal obiect de activitate promovarea programelor de schimb cultural si perfectionare profesionala si plasarii fortei de munca in intreaga lume.
Succesul companiei se datoreaza calitatii programelor si serviciilor oferite cat si datorita candidatilor nostri.

SC M.S.WRANGHEL SRL NU percepe taxa de recrutare !

Expirat

Domiciliary care workers in Anglia  -  M.S.WRANGHEL