Gratis

Dispecer

TRANSILVANIA TRUCKING COMPANY S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Persoana integra;
  • Isi organizeaza bine timpul si mediul de lucru;
  • Dispus sa invete;
  • Gandeste preventiv si cauta constant solutii de imbunatatire
  • Rezistenta la stres;
  • Cunostinte operare calculator, internet, Microsoft Office;
  • Engleza fluent;
  • Franceza – reprezinta avantaj;
  • Cunoasterea bursei de transport;

Descrierea jobului

  • analizeaza comenzile de transport primite de la clienti, verifica rutele de deplasare si confirma comenzile la clienti;
  • urmareste si centralizeaza datele referitoare la situatia masinilor, status, pozitie, eventuale intarzieri la incarcare sau livrare;
  • mentine contactul permanent cu soferii pentru a remedia eventualele probleme ivite pe traseu (probleme tehnice, eventuale intarzieri, etc);
  • mentine relatia permanent cu clientii de transport;

Beneficii
  • Pachet salarial atractiv;
  • Mediu de lucru placut, profesionist si motivant – favorabil dezvoltarii profesionale;
  • Lucru intr-o echipa tanara si entuziasta, unde ne preocupam sa te integrezi si sa te simti bine Un job pe termen lung si seriozitate din partea angajatorului

Compania face parte din grupul JOST - grup international de transport avand sediul in Luxemburg si Belgia, cu o vasta traditie in transportul de marfa inca din 1958. Compania noastra activeaza pe piata internationala a transporturilor din anul 2007, avand un numar de peste 900 de angajati.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024