Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 14 Ian 2019

Dispecer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Societatea Carpatcemtrans SRL organizează un proces de selecție pentru ocuparea unui post vacant de Dispecer, pentru punct de lucru Fieni.

Descrierea jobului

Principalele responsabilități
- recepţionează comenzile de transport ciment;
- comunică punctelor de lucru şi departamentului livrări, comenzile primite;
- verifică înregistrarea plăţilor efectuate în avans;
- utilizarea formularelor specifice în programul informatic SAP.

Cerințele postului
Studii și experiență:
- absolvent studii medii;
- prezintă avantaj experiența de lucru în activitatea de exploatare auto.

Cunoștințe și abilități necesare:
- cunoștințe privind legislaţia rutieră;
- bune cunoştinţe operare PC
- putere de concentrare si rezistenţă la stres;
- bune abilităţi de relaţionare interpersonală;
- punctualitate şi corectitudine;
- cunoştinţe limba engleză constituie avantaj.

Procesul de selecție constă din următoarele etape:
- testare cunoştinţe operare calculator;
- interviu cu comisia de evaluare.

În cazul în care considerați că îndepliniți cerințele de mai sus și sunteți interesat/ă de acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs., până la data de 27 Ianuarie 2019.

Doar candidaţii care corespund profilului comunicat vor fi contactaţi.

HeidelbergCement România SA este unul dintre cei mai importanți producători de ciment, betoane și agregate de pe piața locală, membru al grupului german HeidelbergCement.

HeidelbergCement România SA deține trei fabrici de ciment, situate la Tașca, Fieni și Chișcădaga, 21 stații de betoane, 7 cariere și 5 balastiere de agregate.

Compania produce și comercializează ciment și betoane de diverse clase (de înaltă rezistență, pentru îmbrăcăminți rutiere, pentru lucrări hidrotehnice, de uz general și poriment), precum și agregate de carieră și de balastieră.

Expirat
Dispecer  -  Carpatcemtrans SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles