Gratis

Dispecer Transport

David Intercar

Candidatul Ideal

Ai un ochi pentru detalii și abilități excepționale de organizare? Dacă da, avem o oportunitate interesantă să vă alăturați echipei noastre ca dispecer transport.

- Experiență anterioară în planificarea transportului reprezinta un avantaj
- Cunostinte de utilizare a software-ului de management al transportului
- Excelente abilități de comunicare și interpersonale

Descrierea jobului

- Planifică și coordonează activitățile de transport persoane
- Optimizeaza rutele și orarele pentru a minimiza costurile și a maximiza ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈resursele
- Colaboreaza cu soferii și cu partenerii externi pentru a eficientiza procesele de transport
- Monitorizeaza operațiunile de transport și abordeaza orice problema sau întârziere în mod proactive

Beneficii:

- Salariu : 3500-4000 lei NET ( in functie de experienta )
- Program lucru hybrid : 2 zile la birou, 3 zile de acasa

Compania locala, infiintata in 2005, ofera servicul de rent a car si transferuri aeroport.

Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024