Gratis

Dispecer transport

Routier European Transport

Candidatul Ideal

Suntem in cautatrea unui coleg care sa completeze echipa de dispecerat

Ce ne-ar placea sa gasim la viitorul nostru coleg:
  • organizare
  • atentie la detalii
  • abilitati excelente de comunicare si relationare

Descrierea jobului

Ce vei face face in acest rol:

Vei mentine legatura legatura cu soferii aflati in gestiune:

-transmiterea celor mai optime trasee si alimentari;
-optimizarea rutelor;
-planificarea soferilor pentru plecare in curse;
-mentinerea legaturii permanente cu departamentul tehnic pentru a te asigura de starea tehnica a camioanelor, astfel incat , cursa sa se desfasoare in cele mai bune conditii.

Pe langa salariu, la Routier ne bucuram si o serie de beneficii:

• asigurare medicala privata la Regina Maria;
• tichete de masa;​
• abonament pe platforma Hilio – solutii digitale de sanatate si stare de bine;
• abonament la biblioteca Bookster;
• 0.5 zile de concediu in plus pe an;
• transport asigurat;
• participare la diferitele evenimente organizate de catre companie ( teambuilding-uri, petreceri de Craciun, etc…)

Routier European Transport - companie cu capital integral romanesc – este unul din jucatorii importanti de pe piata de transport-logistica din Romania. Cu o activitate de peste 15 ani, cifra de afacere de peste 70 mil. Euro pe an si filiale in Europa (Germania, Italia,Olanda), Routier European Transport ofera servicii personalizate de transport rutier, intermodal, naval si aerian la cele mai inalte standarde de performanta.

Succesul Routier European Transport este bazat pe strategia de dezvoltare continua, adaptarea la dinamica pietei precum si indeplinirea cu success a tuturor angajamentelor asumate.

Performanta Routier European Transport se cladeste in fiecare moment pe dinamismul unei echipe tinere si ambitioase pentru care calitatea muncii si satisfactia clientilor sunt principalii factori motivationali. Colaborarea, asumarea responsabilitatii si orientarea spre rezultat sunt valori ce stau la baza activitatii profesionale.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 4 Mart. 2024 Expiră 3 Apr. 2024