de ani Fără Frică...

Publicat 30 Oct 2019 | Expiră 30 Nov 2019

DISPECER TRANSPORT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Doresc o colaborare pentru o lunga perioada de timp, un salariu decent, doresc si ofert seriozitate maxima!!

Descrierea jobului

Responsabilitati :
Tina legatura cu soferi.
Comunica cu clienti si informeaza in cel mai scurt timp eventualele intarzieri sau anumite probleme intalnite pe parcursul efectuari curselor.
Limba engleza la un nivel bun.
Avantaj o alta limba cunoscuta.
Cunostinte bune de PC

Benefici:
Un salariu decent.
Telefon serviciu.
Program flexibil.
Un colectiv tanar.
Seriozitate maxima.

Descrierea companiei

O companie tanara, bazata pe seriozitate si incredere.

Expirat
DISPECER TRANSPORT  -  JAC & RAC TRANS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles