DISPECER TRANSPORT - LANNUTTI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam o persoana organizata, cu o motivatie puternica de a lucra in domeniul transporturilor.
Fiind o echipa tanara, angajam si persoane proaspat absolvente.
Cunoasterea limbii engleze este absolut necesara.
Cunoasterea altor limbi straine ( Italiana / Franceza ) - nivel mediu / avansat - constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

• Planificarea, organizarea si coordonarea activitatilor zilnice de transport;
• Urmarirea si optimizarea activitatii de transport;
• Verificarea activitatii soferilor si pozitia camioanelor;
• Informarea conducatorilor auto cu privire la detaliile de transport;
• Utilizarea sistemelor specifice de monitorizare si gestionare a transportului;
• Calculul rutelor si monitorizarea performantei generale.

Oferim un pachet salarial motivant, training si oportunitatea de a va dezvolta impreuna cu firma.

Descrierea companiei

Multumim,
Echipa Lannutti
Publicat 28 sept. 2021 Reactualizat 28 oct. 2021 Expiră 28 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos