de ani Fără Frică...

Publicat 10 Ian 2019 | Reactualizat 07 Feb 2019 | Expiră 14 Feb 2019

DISPECER TRANSPORT INTERNATIONAL

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent de studii medii sau superioare
​- Cunoasterea pachetului Microsoft Office
- Cunoasterea unei limbi straine constituie avantaj - de preferat italiana
- Capacitatea de analiza a informatiilor si atentie la detalii
​- Persoana organizata, spirit de echipa, rezistenta la stres.

Descrierea jobului

- Monitorizeaza in permanenta incarcarile si descarcarile programate;
- Coordoneaza si indruma soferii;
- Verifica si controleaza timpii de conducere si de odihna ai soferilor conform legislatiei in vigoare;

Beneficii:
- salariu motivant
​- program de pregatire si training de specialitate

TN LOGISTIKA SK-RO parte a grupului de firme TORELLO TRASPORTI cu o istorie de peste 70 de ani in Italia si Europa si care are ca obiect principal de activitate transportul de marfuri alimentare si nealimentare pe intreg teritoriul Comunitatii Europene. Grupul nostru de firme este in plina expansiune si are sedii in Italia, Slovacia, Germania si Romania.

Expirat
DISPECER TRANSPORT INTERNATIONAL  -  TN LOGISTIKA SK-RO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles