Dispecer/PlanificatorTransport in weekend

Heisterkamp Transport Romania S.R.L 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Așteptăm:
• Cunoștințe și experiență în sectorul transporturilor
• Nivel de gândire și muncă; învățământ profesional secundar/ învățământ profesional superior
• Capacități orientate spre rezultat, energie și o atitudine prietenoasă față de client;
• Talent organizatoric și pentru improvizație;
• Bune deprinderi sociale și rezistență la stres;
• Domiciliul în Cluj-Napoca
• O bună cunoaștere a limbii române și engleze. Germana și/sau olandeza constituie un avantaj
• De asemenea licenta de coordonator transport si/sau consilier ADR constituie avantaj

Descrierea jobului

În această funcție veți fi responsabil de împărțirea eficientă a comenzilor și utilizarea optimă a parcului nostru auto. Pe lângă aceasta, veți păstra un contact intens cu șoferii și clienții noștri. Pentru a construi mai departe dezvoltarea filialei Cluj-Napoca, se poate ca și achiziția să facă parte din sarcinile dumneavoastră.

Dispecer/planificator transport în Cluj-Napoca fulltime Heisterkamp Transport este o companie din domeniul transporturilor care crește puternic, având sediul central în Oldenzaal (NL) și filiale în Lübeck-Travemünde, Hamm (GE), Gent (BE), Szczecin (PL), Riga (LE) și Cluj-Napoca (Ro). Flota Heisterkamp numără în acest moment aproximativ 725 de camioane și un personal de 1400 angajați. Creșterea constantă a companiei face ca noi să fim mereu în căutare de oameni tineri, motivați, care vor să lucreze cu pasiune în cadrul acestei organizații.
Noi oferim:
• O funcție variată și provocatoare într-o echipă tânără și dinamică;
• Posibilități ca să vă dezvoltați internațional
• O funcție în cadrul unei organizații sănătoase și în creștere, în care sunt oferite posibilități de a te dezvolta și crește mai departe;
• Un salariu potrivit cunoștințelor și nivelului de experiență și bune condiții de muncă secundare;
• Un loc de muncă ce are o atmosferă personală, unde umorul, colegialitatea și implicarea optimă joacă un rol esențial.
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.