Publicat 18 Feb 2021 | Reactualizat 20 Mar 2021 | Expiră 21 Mar 2021

Dispecer Monitorizare Video

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Atentie distributiva;
  • Atentie la detalii;
  • Corectitudine;
  • Seriozitate;
  • Capacitatea de a desfasura actiuni repetitive;
  • Cunostinte medii Microsoft Office;.
  • Constituie avantaj experienta in domeniu.

Descrierea jobului

  • Monitorizarea video a activitatii desfasurate in magazinelor noastre pe durata programului de lucru;
  • Verificarea permanenta a modului de functionare a sistemului de supraveghere video;
  • Identificarea, inregistrarea, centralizarea si raportarea evenimentelor, a neconformitatilor precum si a abaterilor de la normele si procedurile de lucru;
  • Intocmirea si transmitetrea rapoartelor de activitate la terminarea turei, rapoarte in cuprinsul carora vor fi prezentate principalele evenimente survenite in timpul programului de lucru;
  • Atunci, cand este cazul, face recomandari avand ca scop imbunatatirea regulilor interne aplicabile.

Fondată în anul 2002 la Timișoara cu capital românesc, reseller-ul CONTAKT a cunoscut o dezvoltare continuă, extinzându-și reţeaua de magazine în fiecare an, ajungând astăzi la un număr de peste 220 magazine proprii în majoritatea orașelor importante din România.

Pe scurt, CONTAKT este un brand creat în concordanță cu standardele de calitate în care credem și pe care le respectăm și, de ce nu, cel mai interesant retailer în piața accesoriilor pentru telefoane mobile.

Suntem convinși că angajații sunt principala resursă strategică a organizaţiei! CONTAKT acordă o impor-tanţă maximă dezvoltării personale a angajaților, în concordanță cu obiectivele personale și cu obiectivele organizației. Echipa de management este preocupată în permanenţă de motivarea personalului, de evaluarea performanţelor profesionale și de conceperea modalităţilor de îmbunătăţire al organizației conform cerințelor de business. Echipa CONTAKT, formată astăzi din peste 650 de angajați, este cel mai important asset al organizației; acesta, împreună cu experiența de 18 ani, ne oferă o perspectivă viabilă în atingerea viziunilor și obiectivelor companiei.

Expirat
Dispecer Monitorizare Video  -  Contakt Express Logistik SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles