Publicat 02 Oct 2020 | Expiră 02 Nov 2020

Dispecer logistica

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne
dorim colegi entuziasti pentru postul de Dispecer monitorizare.

Experienta
in coordonarea unei echipe este importanta, iar cunostintele in domeniul
materialelor de constructii iti vor fi de un real folos.

Ai
nevoie de atestat de agent de paza, experienta in utilizarea echipamentelor de
supraveghere video si atentie la detalii.

Atentia
distributiva, abilitatile de organizare si cunostintele de operare PC te vor
ajuta in activitate.

Ne
intereseaza sa ai simt dezvoltat al responsabilitatii si abilitati de
gestionare a situatiilor dificile.

Suntem
pregatiti sa te sprijinim prin:

·  instruire
continua - Te vom sustine cu programe personalizate de dezvoltare a
competentelor, iar pregatirea ta nu se va opri aici: vom investi in formarea ta
continua prin cursuri organizate de trainerii nostri, in functie de nevoile
tale profesionale.

·  oportunitati
de promovare - Te vom anunta, cu prioritate, despre posibilitatile de avansare
in cadrul companiei.

·  recompensarea
rezultatelor - Suntem pregatiti sa-ti oferim bonusuri lunare atractive, in
functie de performanta. In plus apreciem si colaborarea pe termen lung
oferindu-ti si alte beneficii.

Locul tau este intr-o echipa
de succes.
Vino sa:

·  mso-bidi-font-weight:bold">asiguri derularea in conditii de siguranta a
intregii activitati din perimetrul exterior si interiorul depozitului logistic

·  mso-bidi-font-weight:bold">supraveghezi functionarea corecta a sistemelor de
incendiu/ efractie/ control acces

·  mso-bidi-font-weight:bold">verifici realizarea receptiilor, din punct de vedere
cantitativ si calitativ, in baza documentelor

·  mso-bidi-font-weight:bold">coordonezi activitatea agentilor de securitate din
subordine.

Descrierea jobului

Ne dorim colegi entuziasti pentru postul de Dispecer monitorizare.

Experienta in coordonarea unei echipe este importanta, iar cunostintele in domeniul materialelor de constructii iti vor fi de un real folos.

Ai nevoie de atestat de agent de paza, experienta in utilizarea echipamentelor de supraveghere video si atentie la detalii.

Atentia distributiva, abilitatile de organizare si cunostintele de operare PC te vor ajuta in activitate.

Ne intereseaza sa ai simt dezvoltat al responsabilitatii si abilitati de gestionare a situatiilor dificile.

Suntem pregatiti sa te sprijinim prin:

  • instruire continua - Te vom sustine cu programe personalizate de dezvoltare a competentelor, iar pregatirea ta nu se va opri aici: vom investi in formarea ta continua prin cursuri organizate de trainerii nostri, in functie de nevoile tale profesionale.
  • oportunitati de promovare - Te vom anunta, cu prioritate, despre posibilitatile de avansare in cadrul companiei.
  • recompensarea rezultatelor - Suntem pregatiti sa-ti oferim bonusuri lunare atractive, in functie de performanta. In plus apreciem si colaborarea pe termen lung oferindu-ti si alte beneficii.

Locul tau este intr-o echipa de succes. Vino sa:

  • asiguri derularea in conditii de siguranta a intregii activitati din perimetrul exterior si interiorul depozitului logistic
  • supraveghezi functionarea corecta a sistemelor de incendiu/ efractie/ control acces
  • verifici realizarea receptiilor, din punct de vedere cantitativ si calitativ, in baza documentelor
  • coordonezi activitatea agentilor de securitate din subordine.

„Dedicat planurilor tale” este sloganul ce are la baza valorile noastre, ale companiei Dedeman.
Ne definesc simtul practic, orientarea spre solutii, perseverenta, integritatea si loialitatea.
Consideram ca succesul companiei depinde de performanta noastra - a tuturor colegilor - de experienta profesionala si personala pe care o avem in cadrul unui mediu de lucru care cere si ofera dedicare si initiativa, implicare si camaraderie, angajament si stabilitate.
Suntem alaturi unii de altii si ne sprijinim pe tot parcursul traseului profesional prin programe de dezvoltare a competentelor si o continua orientare spre rezultate obtinute datorita valorilor care ne unesc.
Dedeman este locul unde cu totii invatam, ne descoperim potentialul si devenim mai buni. Pentru a raspunde nevoilor celor peste 11.000 de colegi, suntem alaturi pas cu pas.
Pentru mai multe detalii vizitati recrutare.dedeman.ro .

Societatea Dedeman prelucreaza datele cu caracter personal ale candidatilor in scop de recrutare si selectie asa cum este detaliat in Nota de informare privind prelucrarea datelor cu caracter personal - Candidati. Inainte de a aplica pentru un post disponibil va invitam sa consultati nota de informare accesand site-ul nostru www.dedeman.ro, la sectiunea GDPR. Prin aplicarea pentru un post disponibil, va exprimati consimtamantul ca datele dumneavoastra cu caracter personal (nume, prenume, numar de telefon, e-mail, dar si celelalte date continute in CV) sa fie prelucrate de societatea Dedeman, in conditiile mentionate in Nota de informare.

Expirat
Dispecer logistica  -  DEDEMAN

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles