DISPECER EXPEDITII

EUROPAEXPEDITIE - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

DACA:
  • ai studii superioare finalizate sau in curs
  • ai experienta in domeniul expeditiei/transportului de marfuri sau iti doresti o cariera in acest domeniu
  • ai cunostinte avansate de limba engleza
  • esti bun negociator, ai excelente abilitati de comunicare
  • esti persoana dinamica, orientata spre rezultate

APLICA! Vrem sa ne cunoastem!

Descrierea jobului

Care ar putea fi rolul tau in echipa noastra?
  • sa preiei solicitarile clientilor si sa cauti solutiile de transport optime, in cel mai scurt timp;
  • sa monitorizezi, constant, evolutia transporturilor si sa comunici clientilor eventualele abateri;
  • sa mentii legatura cu transportatorii agreati, respectiv sa cauti activ noi colaboratori, pe baza criteriilor de eligibilitate stabilite de companie;
  • sa gestionezi toate documentele aferente transporturilor efectuate.

EuropaExpeditie, membra a Grupului E van Wijk, este o casa de expeditie romano-olandeza, cu o expertiza de peste 20 de ani pe piata transporturilor. Oferim o gama variata de servicii de transport rutier de marfa, bazandu-ne pe o retea extinsa de colaboratori interni si internationali.

Suntem o companie in care experienta, profesionalismul si calitatea serviciilor oferite sunt temelia pe care construim un business orientat spre viitor, avand ca obiectiv oferirea unor solutii de transport personalizate, rapide si adaptate nevoilor reale ale clientilor nostri.

Credem cu tarie in calitatea relatiilor pe care le stabilim, precum si a serviciilor pe care le furnizam, garantand astfel succesul fiecarei colaborari.
Publicat 23 nov. 2021 Reactualizat 21 dec. 2021 Expiră 23 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos