Dispecer delivery

Altius S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:
· să răspunzi prompt apelurilor telefonice;
· să oferi informații clare și precise despre serviciile și preparatele oferite, despre promoțiile și vouchere existente precum și despre modul în care clienții pot beneficia de acestea;
· să introduci comenzile în aplicația Breeze;
· să identifici poziția livratorilor în teren și să aloci operativ și obiectiv comenzile, ținând cont de amplasarea acestora în raport cu restaurantul;
· să comunici șoferilor livratori detaliile și exigentelor suplimentare ale clienților, privitoare la comenzi;
· să monitorizezi permanent activitatea șoferilor livratori din teren și să sesizezi eventualele nereguli.

Iti oferim
· salariu atractiv
· contract pe perioada nedeterminata
· bonuri de masă
· spor de fidelitate
· card de sănătate la o clinică privată.
· posibilități de dezvoltare profesionala si personala

În 2019, Sergiana Grup reunește o fermă și un complex zootehnic aflate în imediata apropiere a Brașovului, o rețea de 59 de magazine și distribuție proprie, dar și cele mai bune restaurante în Brașov și un centru de evenimente - Sergiana Center. Totul, cu dorința de a oferi mâncare bună din produse românești - perfect controlabile de la ingrediente, până la vânzarea în prăvălii.
Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.