Gratis

Dispecer Coordonator Transport Marfa

ELITON TRANS SRL

Candidatul Ideal

Ne marim echipa de Coordonatori Transport din Eliton Trans si ne cautam un nou coleg! Te invitam sa bem o cafea impreuna la biroul nostru din Bascov, jud. Arges, esti curios sa vezi cum arata? Vino sa ne vizitezi!

Se lucreaza de la birou!

Cum arata profilul viitorului coleg pe care il vrem in echipa noastra:
  • Persoana dinamica, cu abilitati de comunicare si spirit de echipa;
  • Persoană organizată, ordonată, atentă la detalii, responsabilă;
  • Bune capacitati dе coordonare si organizare;
  • Inițiativă și orientare către rezolvarea problemelor;
  • Limba engleză scris si vorbit la nivel mediu/avansat (franceza/germana/spaniola/italiana constituie un avantaj);
  • Cunostinte utilizare PC: Word, Excel, Outlook;
  • Studii superioare incepute/finalizate;
  • Experienta intr-o activitate similara constituie un avantaj;
  • Cunoștințe generale specifice pieței transporturilor și a legislației constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Ce responsabilitati va avea viitorul coleg:
  • Organizarea transporturilor in cele mai bune conditii, cu respectarea calitatii si termenelor cerute de standardele firmei;
  • Urmаrirеa indеаproаpе а reаlizarii transporturilor si intocmirea actelor;
  • Mentinerea contactului permanent cu soferii pentru a remedia eventualele probleme ivite pe traseu (probleme de natura tehnica, intarzaieri etc.);
  • Tine evidenta curselor si verifica productivitatea flotei aflate in exploatare;
  • Tine evidenta soferilor aflati in coordonare, a zilelor muncite sau kilometrilor parcursi;
  • Respectarea targetului legat de performanta și calitate a serviciilor;

Ce oferim noi:
  • Laptop
  • Telefon mobil
  • Pachet salarial intre 4000 lei - 9000 lei
  • Posibilitati de dezvoltare in cadrul companiei.

Descrierea companiei

Despre noi:

Eliton Trans este o companie de succes cu o activitate de 27 de ani in domeniul Transportului Intern si International de marfuri. Cu o flota de peste 150 de camioane moderne Volvo si o echipa de profesionisti care activeaza in cadrul diverselor noastre departamente, Eliton Trans este partenerul de incredere la drum lung.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024