Gratis

Dispecer /Coordonator transport international/Planner

IUBIEXIM - ORADEA

Candidatul Ideal

Cum arata colegul ideal pe care IUBIEXIM il cauta pentru departamentul operational ?
-abilitati excelente de organizare,coordonare,negociere ,comunicare ;
-abilitati de lucru in echipa si capacitatea de a lua decizii;
-cunostinte specifice ale pietei transporturilor si a legislatiei ;
-limba engleză scris si vorbit minim la nivel mediu ; preferabil nivel avansat(limba germana,maghiara constituie un avantaj)
-cunostiinte utilizare PC: Word, Excel, Outlook;
- experienta in dispecerat transport international minim 2-3 ani - avantaj;
-persoana cu adaptabilitate, flexibilitate si rezistenta la stres, agila, cu atitudine proactiva si constructiva;

Descrierea jobului

-Optimizarea proceselor de transport ;
-Coordonarea optima a vehiculelor/conducatorilor auto ;
-Mentinerea,dezvoltarea si consolidarea relatiei cu clientii ;
-Onorarea si derularea comenzilor de transport prin intermediul flotei proprii ;
-Monitorizarea transporturilor in desfasurare si comunicarea eficienta cu toate partile implicate ;

Bine ați venit la IUBI EXIM, o companie lider de transport care deservește industria din 1995.
Cu o flotă de peste 100 de camioane și remorci frigorifice si prelată , ne angajăm să oferim clienților noștri servicii de transport fiabile și eficiente. Pe măsură ce continuăm să ne extindem, suntem încântați să oferim oportunități de auto-dezvoltare și creștere în carieră.
La IUBI EXIM, oferim o gamă largă de servicii de transport pentru a răspunde nevoilor diverse ale clienților noștri. Fie că este vorba de transport intern sau internațional, încărcătură completă sau grupaj ,oferim cele mai bune soluții .
În prezent, avem birouri în Oradea ,Timișoara și Bucuresti amplasate strategic pentru a servi nevoile clientilor nostri.
Credem în cultivarea talentului și oferirea de oportunități de creștere personală și profesională. Pe măsură ce compania noastră continuă să se extindă, vor exista oportunități ample de avansare și dezvoltare în carieră. Încurajăm angajații noștri să accepte noi provocări, să învețe noi abilități și să contribuie la succesul companiei.

Notă: includeți orice experiență sau calificări relevante în aplicația dvs.
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024