de ani Fără Frică...

Publicat 15 Nov 2019 | Reactualizat 13 Dec 2019 | Expiră 15 Dec 2019

Dispecer Centru Alarma

1 post

Candidatul ideal

-Minim studii medii;
-Cunostinte bune operare PC – suita Microsoft;
-Persoana care da dovada de:
-bune abilitati de comunicare (usurinta, claritate, coerenta in exprimare);
-seriozitate, responsabilitate, initiativa, loialitate, spirit de echipa, orientare catre sarcini, rezistenta la stres si oboseala, incadrarea in termene si prioritizarea actiunilor;
-atentie distributiva, capacitate de sinteza ridicata, viteza de reactie, promptitudine.

Descrierea jobului

-Program de lucru in ture, de zi si de noapte;
-Utilizeaza si monitorizeaza aparatura din dotare;
-Mentine legatura telefonica cu personalul din teren si din baza, coordoneaza echipajele;
-Sesizeaza seful de dispecerat si consemneaza diverse evenimente (defectiuni tehnice aparatura, calamitati, situatia echipajelor din teren etc.);
-Isi perfectioneaza activitatea si pregatirea profesionala prin participarea la diverse cursuri organizate in conditiile legii.
VA OFERIM:
• Salariu atractiv cu plata la timp;
• Bonuri de masa;
• Contract de munca integral;
• Sarbatori legale platite dublu;

Grup de companii si organizatii non-profit, recunoscut la nivel national ca reper in urmatoarele domenii:
- servicii de securitate a bunurilor si protectie a persoanelor;
- servicii medicale de urgenta, transport medicalizat si nemediaclizat, medicina muncii si de familie;
- activitati de motorsport ( motociclism si auto off-road )
- activitati umanitare de:
• limitare si inlaturare a efectelor accidentelor, dezastrelor si calamitatilor naturale;
• sprijinire a oricaror persoane aflate în nevoie.

Dispecer Centru Alarma  -  BGS Monitorizare si Interventie

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles