Director zonal de vanzari

BARTROM EXIM SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Esti o persoana dinamica, care este motivata de propriile reusite si care are perspicacitate in gasirea clientilor si relationarea cu acestia?
Stii ca poti reusi in atingerea targetului de vanzari propus?
Daca doresti sa lucrezi intr-o organizatie care te incurajeaza sa te dezvolti pe plan personal si profesional, te asteptam la un interviu!
Dar pentru a ne asigura ca suntem ceea ce cauti, iar tu esti canditatul ideal, te rugam sa vezi cerintele si oferta noastra!

Canditatul ideal:
- Studii superioare tehnice (constituie un avantaj)
- Experienta in vanzarea produselor tehnice catre clienti industriali.
- Exeprienta intr-un post similar reprezinta un avantaj
- Cunostinte medii operare PC si pachet Microsoft Office
- Abilitati organizatorice
- Orientare catre client si rezultate
- Persoana energica, onesta, ambitioasa, avand o atitudine pozitiva si serioasa
- Excelente abilitati de comunicare
- Constituie un avantaj cunostintele tehnicilor de vanzare si negociere
- Cunostinte limba engleza (constituie un avantaj)
- Obisnuinta de a lucra cu sisteme informatice de gestiune (SAP – constituie un avantaj)
- Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Promovarea si vanzarea produselor Bartrom in judetele: Cluj si Alba
- Gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi
- Deplasari permanente in teritoriu
- Realizarea obiectivelor de vânzări setate în zona repartizată;
- Intocmirea rapoartelor de activitate in SAP

Beneficii oferite:
- Oportunitate de a lucra într-un mediu profesional orientat spre excelenţă;
- Accesul la tehnologii de ultima generatie
- Susţinere în construirea unei cariere de succes.
- Training periodic international si national
- Pachet salarial premium
- Bonus in functie de performante
- Masina de serviciu
- Smartphone cu abonament business nelimitat
- Laptop

Bartrom este unul dintre cei mai importanti furnizori de Pneumatica – Vacuum - Control Fluide, fiind pe piata din Romania de 25 ani cu solutii si servicii premium.
Cresterea cerintelor si exigentelor de performanta conduce la transformari substantiale privind fiabilitatea, precizia si productivitatea procesului tehnologic. Aceste cerinte impun atat producatorilor cat si furnizorilor de produse industriale acceptarea unei noi atitudini si filozofii de abordare a cerintelor moderne ale pietei.
Fiind o companie extrem de flexibila am actionat rapid la aceste cerinte intr-o continua schimbare, am asimilat inovatiile tehnice si le-am adaptat pietei romanesti. Aceste calitati au reusit sa puna compania in pozitia de a anticipa nevoile pietei cu exigente tot mai crescute in domeniul Automatizarilor pneumatice si Controlul fluidelor. Conceptul de transparenta totala sta la baza unei relatii de incredere Furnizor-Client, iar Bartrom abordeaza cu generozitate o politica de bunavointa si flexibilitate fata de toti partenerii ei.

Publicat 6 Sept. 2022 Reactualizat 6 Oct. 2022 Expiră 6 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.