Publicat 21 May 2019 | Reactualizat 18 Jun 2019 | Expiră 21 Jun 2019

Director Vanzari - Regiunea de Vest

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa detina:

- Studii superioare, finalizate cu diploma licenta-obligatoriu;
- Bune abilitati de comunicare si prezentare a ofertei;
- Minim 3 ani experienţă în vânzări;
- Experienta de management de vanzari a unei echipe de minim 3-5 angajati;
- Cunoştinţe de utilizare a calculatorului (MS Office)
- Permis de conducere categoria B
- Limba Engleză nivel avansat

Descrierea jobului

Responsabilitatile jobului:

- Urmareste realizarea obiectivului de vanzari din regiunea alocata;
- Analizeaza tendintele pietei si propune obiective de vanzari si strategii conforme cu potentialul zonei;
- Creeaza o retea de distribuitori adecvata gamei de produse;
- Elaboreaza/implementeaza programe de masurare a satisfactiei clientilor, propune masuri de imbunatatire;
- Stabileste obiectivele si sarcinile angajatilor din subordine si prioritatile in executarea acestor sarcini;
- Incurajeaza dezvoltarea profesionala a angajatilor din subordine si le ofera acestora coaching si feed-back in indeplinirea obiectivelor agreate.

Oferta

- Salariu atractiv;
- Oportunitate de dezvoltare a carierei in cadrul unui grup international.
- Programe de instruire si dezvoltare;

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Director Vanzari - Regiunea de Vest  -  CONFIDENTIAL