DIRECTOR VANZARI jud SALAJ si SATU MARE

M INSTALL SRL - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Experienta in vanzari, preferabil in domeniul instalatiilor sanitare si termice
  • Persoana cu simt de raspundere, cu dorinta de dezvoltare profesionala si personala
  • Capacitate de coordonare, autoevaluare si negociere
  • Capacitate decizonala
  • Cunostinte bune de operare PC
  • Permis de conducere

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • Implementarea strategiilor de vanzare si dezvoltare pe criterii de eficienta
  • Realizarea obiectivelor
  • Prospectarea si monitorizarea pietei
  • Promovarea produselor noastre pentru domeniul instalatiilor
  • Vanzare, ofertare si negociere cu clientii
  • Intocmirea de rapoarte specifice activitatii

BENEFICII:
  • Pachet salarial motivant
  • Posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional
  • Logistica pentru desfasurarea activitatii: telefon, tableta/laptop, masina de serviciu

Incepand din 2001 societatea M Install ofera solutii inovatoare in domeniul instalatiilor pentru constructii, infrastructura, energie si mediu, specializandu-se in promovarea si implementarea sistemelor de materiale si echipamente de instalatii.

Constanta in ascensiune datorata perseverentei in piata reprezinta o carateristica definitorie societatii M Install. Proiectele mici au deschis calea marilor proiecte.
Publicat 1 aug. 2022 Reactualizat 15 aug. 2022 Expiră 31 aug. 2022