de ani Fără Frică...

Publicat 13 Mar 2019 | Expiră 13 Apr 2019

Director Vanzari Autovehicule Rulate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta minim 5 ani in industria de vanzari auto;
Studii superioare finalizate;
Cunostinte limba engleza;
Abilitati exceptionale de management;
Abilitati dezvoltate de comunicare, negociere, organizare-planificare;
Cunostinte bune de MS Word, Excel, Power Point, Outlook si Internet Explorer;
Permis de conducere categoria B cu experienta.

Descrierea jobului

Coordonarea intregii activitati de vanzari si atingerea obiectivelor propuse pentru vanzarea de autovehicule rulate;
Coordonarea si dezvoltarea echipei de consilieri de vanzari auto;
Urmarirea situatiei pietei auto si folosirea acestor informatii in activitatea de vanzari.
Indeplinirea planului de vanzari asumat;
Urmarirea diferitelor licitatii disponibile, intocmirea documentelor de ofertare si urmarirea derularii licitatiilor;
Elaboreaza si propune spre aprobarea conducerii companiei planul de vanzari insotit de o politica dinamica de crestere continua a volumului de vanzari;
Raspunde de realizarea planului de vanzari al companiei;
Cresterea portofoliului de clienti, urmarirea si fidelizarea clientilor existenti, dezvoltarea unor relatii pozitive si durabile.

Situat in zona de Est a capitalei, in proximitatea hypermarketului Cora, show-room-ul companiei Auto Marcu's Grup se prezinta ca una dintre cele mai moderne concesiuni bimarca Dacia - Renault din Romnia, oferind in plus un reper vizual de calitate pe axa rutiera majora spre Constanta. Complexul Auto Marcu's se intinde pe un teren de 21.000 mp, din care 13.000 mp suprafata construita. In acest perimetru se afla un show-room pentru marcile Dacia si Renault, de 1.300 mp, cu o zona centrala de primire, un service rapid Dacia Minut, atelierele de reparatii, precum si un centru dedicat activitatii pentru masinile de ocazie.

Expirat
Director Vanzari Autovehicule Rulate  -  SC AUTO MARCU'S GRUP SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles