Publicat 02 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

DIRECTOR TEHNIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta relevanta in executie proiecte instalatii electrice joasa tensiune in constructii (preferabil constructii civile);
Capabil sa coordoneze personalul din subordine(echipele de electricieni);
Absolvent al unei facultati cu profil tehnic (Electronica, Electrotehnica, Energetica, Automatizari);
Cunostinte bune de operare MS Office(Excel, Word) si AutoCAD;
Experienta minim 2 ani in domeniul electric;
Atestat ANRE valabil
Orientare catre rezultate si respectare a termenelor

Descrierea jobului

Gestioneaza personalul de executie si il aloca la proiecte in conformitate cu graficele de executie;
- Propune solutii tehnice alternative pentru optimizarea ofertelor din punct de vedere tehnic/financiar;
- Coordoneaza activitatile de ofertare tehnica ;
- Urmareste respectarea normativelor si a standardelor in vigoare atat in proiectare cat si in executie.
Intocmeste documentatiile fazelor de lucru
Pregateste documentatia de lucru a echipelor din subordine si le explica modul de completare al acestora
Intocmeste necesarul de materiale consumabile de care are nevoie departamentul pt. stoc
- Intocmeste necesarul echipamentului de lucru pentru subalterni, verifica stadiul de uzura al acestora si informeaza din timp Directorul General cu privire la necesitatea unor investitii
- Pachet salarial atractiv corelat cu experienta si realizarile profesionale, bonus pentru realizarea obiectivelor
- Masina de serviciu, telefon mobil, laptop, participarea la programe de instruire/seminarii;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune

CONSUS ELECTRIC oferă servicii profesionale de securitate de ultima generație și soluții complete de instalații electrice de joasa tensiune.

Concepem și instalăm sisteme de alarmă, supraveghere video, control acces, sisteme de avertizare si detecție incendiu, automatizări, soluții de securitate integrate, de retelistica, de cablare structurata.

Investiția în dezvoltarea personală și profesională a echipei CONSUS ELECTRIC este un ingredient de baza al succesului companiei noastre. Profesionalismul, integritatea, responsabilitatea, atitudinea pro-activă reprezintă valorile solide ce depășesc orice bariere spre îndeplinirea obiectivelor noastre.

La CONSUS ELECTRIC implicarea angajaților conferă certitudinea evoluției pozitive a companiei si a satisfacției clienților.

Daca te regasesti in descrierea de mai sus si esti interesat sa devii parte din echipa CONSUS ELECTRIC, contacteaza-ne sau trimite-ne un CV la adresa [email protected]

Expirat
DIRECTOR TEHNIC  -  Consus Electric SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles