DIRECTOR TEHNIC - MAGAZIN BRICK SATU MARE

FIVE HOLDING - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii în domeniul tehnic.
- Cunostinţe tehnice solide, atât teoretice cât şi practice.
- Cunostinţe medii de limba engleză.
- Experienţă pe un post similar de minim 2 ani.
- Capacitate de analiză şi sinteză.
- Abilităţi de coordonare, planificare şi organizare.
- Flexibilitate în gândire.

Descrierea jobului

- Planifica, organizeaza si controleaza activitatile legate de transport si activitatea administrativa;
- Administreaza flota auto si bugetul alocat;
- Coordoneaza echipa care intocmeste toate documentele si obtine toate actele necesare pentru circulatia legala pe drumurile publice;
- Asigura derularea activitatilor de inmatriculari si radieri;
- Coordoneaza si supravegheza activitatea conducatorilor auto;
- Urmareste modul de intretinere si exploatare a masinilor, starea tehnica si de curatenie;
- Stabileste necesarul de piese de schimb si consumabile auto;
- Verifica si tine evidenta documentelor specifice: rute de transport, foi de parcurs, registre, foi de drum, ordine de deplasare, bonuri de combustibil, diagrame
- Mentine relatia cu societatea de asigurari si urmareste dosarele de dauna;
- Pastreaza legatura cu autoritatile rutiere si furnizorii relevanti;
- Se ocupa de obtinerea licentelor de transport si a celor de executie pentru autovehicule;
- Asigura intretinerea cladirii industriale cu respectarea reglementarilor legale
- Monitorizeaza consumul si propune masuri de reducere, analizeaza lucrarile de mentenanta (preventiva sau corectiva) cu scopul de a imbunatatii metodele de realizare, de a reduce durata de interventie si de a reduce lucrarile corective in favoarea celor preventive.
- Asigura remedierea situatiilor neprevazute, verifica starea de functionare a mijloacelor fixe de uz comun: instalatiile, utilitatile cladirii (apa, canazilare, incalzire)
- Intocmeste necesarul de material, truse de scule, echipamente de lucru : asigura aprovizionarea, instalarea si intretinerea echipamentelor, instalatiilor, mobilierului cladirii

Five Holding S.A DESCHIDE UN MAGAZIN DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IN LOCALITATEA SATU MARE.
ALATURA-TE ECHIPEI NOASTRE!

Five Holding S.A este in topul vanzarilor de profil din judetul Constanta, peste 300 de angajati.

Misiunea noastra este de a fi cel mai solid furnizor de materiale de constructii, lider de piata incontestabil, inovativ, aliniat cu interesele clientilor, distribuitorilor, actionarilor si angajatilor, in aceeasi masura.

Ne bazam pe o logistica performanta si pe energia unei echipe de angajati motivati si talentati.

Infiintat in anul 2002, magazinul Brick este un solid furnizor de materiale de constructii cu o traditie indelungata.
Materialele cumparate de la Brick sunt prezente in fiecare casa din Constanta.
De-a lungul timpului am demonstrat fidelitatea noastra fata de clienti.
Echipa Brick reuseste sa mentina cele mai corecte preturi de pe piata.
Valori: devotament, alinierea la cerintele clientilor, profesionalism, calitate, diversitate.
Publicat 24 nov. 2021 Expiră 24 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos