Publicat 28 Ian 2018 | Expiră 28 Feb 2018

Director supermarket

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

bun conducator,bun organizator capabil sa lucreze in conditii de stres ,program prelungit

Descrierea jobului

EFECTUEAZA COMENZI CATRE FURNIZORI,GESTIONEAZA ECHIPA DE 45 OAMENI,ASIGURA BUNUL MERS AL UNITATII PRIN ELIMINAREA PERISABILITATILOR SI A PIERDERILOR PE DIFERITE SECTOARE.
PARTICIPA LA EFECTUAREA INVENTARELOR SI VALORIFICAREA LOR,RASPUNDE IN FATA ORGANELOR DE CONTROL DE PROBLEMELE SOLICITATE SI ALTE SARCINI CE REIES DIN FISA POSTULUI

SOCIETATEA NOASTRA ESTE INFIINTATA DIN ANUL 1993 SI ARE ACTIVITATE DE COMERT EN GROSS SI EN DETAIL ,SERVICII DE ALIMENTATIE PUBLICA.ACTIONARIATUL ESTE 100%ROMANESC
supermarketul este in oras tg neamt.

Expirat
Director supermarket  -  geneza

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles