de ani Fără Frică...

Publicat 29 Mai 2007 | Reactualizat 25 Iun 2007 | Expiră 29 Iun 2007

Director Showroom pentru orasele: Timisoara, Deva, Arad, Craiova, Bacau, Braila, Constanta, Suceava, Galati, Brasov, Cluj, Bistrita, Sibiu, Baia Mare

16 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• minim 2 ani experienta in domeniul vanzarii de produse sanitare si ceramice;
• minim 2 ani experianta in gestionarea unui showroom si a unei echipe;
• cunostinte privind modalitatile de expunere a produselor;
• specializari (training) in domeniul vanzarilor,in special a produselor de marca si de calitate.
• are abilitati de analiza, sinteza si adoptare a deciziilor cu promptitudine;
• are abilitati de negociere si comunicare;
• evalueaza obiectiv atitudinea, abilitatile si rezultatele angajatilor;

Descrierea jobului

• se asigura de o buna relationare cu toti subordonaţii şi subalternii,
• colaboreaza cu departamentul directiile Marketing si Achizitii Internationale
• raspunde pentru realizarea targetului de vanzari, marjei comerciale, vitezei de rotatie,
• incurajeaza angajatii sa lucreze intr-o echipa care sa urmareasca un tel comun;
• deleaga din responsabilitati si sustine angajatii pentru indeplinirea eficienta a responsabilitatilor delegate si atingerea obiectivelor;
• este proactiv, deschis la schimbare si inovatii;
• valorizeaza experienta si ideile membrilor echipei demonstrand respect si consideratie;
• este corect si respecta valorile societatii, constituind un exemplu moral pentru ceilalti angajati.
• raspunde de implementarea standardelor imbunatatite sau a celor noi in cadrul expozitiei;
• se asigura de intocmirea si urmarirea ofertelor de pret pentru clienti

Oportunitati:
- Oportunitatea de a lucra intr-o companie lider de piata
- Desfasurarea activitatii alaturi de profesionisti
- Salariu atractiv si bonusuri corelate cu performanţele nregistrate;

WKH angajeaza Director Showroom, pentru clientul sau ROMSTAL

In prezent, compania este caracterizata de utilizatorii produselor drept lider de piata, sursa de produse moderne, companie serioasa si de incredere, cu o activitate intensa. Romstal este membru fondator al Asociatiei Producatorilor si Importatorilor de Centrale Termice. Constructiile care poarta amprenta produselor comercializate de Romstal, cele care includ in infrastructura tevi, fitinguri, care folosesc tubulatura furnizata de companie, sisteme de conditionare a aerului, pompe, radiatoare, robineti, colectii de gresie si faianta sunt la fel de diverse ca si oferta companiei: spatii comerciale, cladiri de birouri, unitaji de invatamant si de agrement, sedii de institutii publice intr-un numar extrem de mare.
Echipamentele Romstal sunt integrate in sedii Cora, Billa, Praktiker, Carrefour, Sellgros, Pic, Vel Pitar, Petrom, Lukoil, Mitsubishi Motors, Flanco, Global, Toyota, NordGate, OTP Bank, Garanta, BCR, BRD, Hotel Europa, Palatul Parlamentului, Palatul de Justitie, sedii Electrica, etc.

ROMSTAL angajeaza Director Showroom in urmatoarele orase: Arad, Bacau, Baia Mare, Braila, Brasov, Bistrita, Cluj, Craiova, Constanta, Deva, Galati, Iasi, Sibiu, Satu Mare, Timisoara

www.romstal.ro

Expirat
Director Showroom pentru orasele: Timisoara, Deva, Arad, Craiova, Bacau, Braila, Constanta, Suceava, Galati, Brasov, Cluj, Bistrita, Sibiu, Baia Mare  -  WKH-Dezvoltare Organizationala

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles