Gratis

Director Regional Vanzari (Suplimente Alimentare)

Adams Vision SRL

Candidatul Ideal

Cautam director regional de vanzari pentru domeniul farmaceutic (vanzari de suplimente alimentare), cu deplasari zilnice pe teren (2-3 judete).

Candidatul ideal are:
- Studii superioare;
- Experienta in vanzari de minim 3 ani de preferat in domeniul medical / farmaceutic;
- Abilitati de comunicare, relationare si negociere cu clientii;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Prezenta agreabila;
- Abilitati de organizare si planificare;
- Persoana dinamica cu initiativa si gandire flexibila;
- Permis categoria B.

Descrierea jobului

- Promoveaza produsele companiei (suplimente, cosmetice, alimente)
- Realizeaza targetul lunar de vanzari /incasari;
- Mentine si dezvolta portofoliul de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀client;
- Face vizite conform programului si rutelor la clientii din zona alocata;
- Negociaza cu clientii pentru vanzarea produselor si incasarea soldului la data scadenta;
- Implementeaza produsele noi si Campanii catre client;
- Monitorizeaza permanent piata si concurenta din zona de activitate;
- Realizeaza analize si rapoarte despre activitatea depusa.

Adams Vision SRL este o fima in dezvoltare avand ca obiect de activitate productia si distributia de suplimente alimentare, cosmetice naturale si alimente cu valori nutritionale speciale atat prin distribuitori nationali cat si prin retailul modern prin unitati proprii.

Comercializăm produsele noastre începând din 2006, dezvoltând noi priorităţi de afaceri clientilor care doresc o colaborare. De atunci lărgim continuu gama de produse astfel încât partenerii să beneficieze de produse naturiste de calitate superioară.
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024