Gratis

Director Regional de Vanzari utilaje agricole GL-BR-VN

Palmex CM S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Experienta in vanzari este imperativa cu recomandari verificabile.

Persoana organizata

Cunostiinte in domeniul agricol si a pietei reprezinta un avantaj

Abilitate de a lucra responsabil in mod autonom

Zona de acoperire este pe raza judetelor Galati- Braila - Vrancea

Descrierea jobului

Extinderea bazei de date de clienti

Vanzare echipamente agricole in judetele Galati-Braila-Vrancea

Realizarea targetelor stabilite

Raportare catre centrala in format Excel si CRM.

Perioada de proba 3 luni

Compania este specializata in vanzarea si intretinerea echipamentelor si instalatiilor pentru irigatii si solutii fotovoltaice pentru agricultura Suntem reprezentant in Romania al marcilor Valley SUA, IRRITEC Italy, MARANI Italy, Ag Solar SUA, etc.
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024