DIRECTOR REGIONAL DE VANZARI BRASOV

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • studii superioare finalizate cu diplomă de licență
  • orientare către client
  • pasionat în tot ceea ce face
  • responsabilitate faţă de sarcinile de serviciu şi termenele limită
  • dispus la învăţare continuă şi dezvoltare personală
  • excelente capacităţi de comunicare
  • experiență în domeniul activităţilor de vânzări

Descrierea jobului

SCURTĂ DESCRIERE A JOBULUI
  • realizarea obiectivelor lunare şi anuale ale Companiei
  • creşterea continuă a portofoliului de clienţi pe zona de centru a ţării
  • participarea activă la procesul de implementare a strategiei de marketing-vânzări a PEGAS
  • contactarea potențialilor clienți interesaţi de instruirea personalului în domeniile tehnice autorizate (Stivuitorist, Macaragiu, Operator GPL, Ifronist, Electrician, etc), negocierea şi semnarea contractelor

PACHET SALARIAL
  • salariu fix + comision de vânzări structurat pe mai multe niveluri
  • concursuri semestriale şi anuale
  • decont concediu de odihnă conform procedurii interne în limita a 5.000 lei net
  • cursuri de formare profesională, traininguri, interne şi externe
  • oportunităţi de dezvoltare în carieră în cadrul Firmei

Pegas Sisteme de Management a început activitatea în anul 2002. A debutat cu activităţi de consultanţă şi instruire în domeniul sistemelor de management din familia de standarde ISO, fiind printre primele companii de acest tip din România.

Ulterior, activitatea acesteia s-a orientat către procese de consultanţă din sfera acreditării spitalelor conform standardelor Comisiei Naţionale de Acreditare a Spitalelor, astfel că în anul 2010 portofoliul Pegas număra aproximativ 60% din spitalele publice de stat din România.

Începând cu 2015, la instruirile specifice familiei de standarde ISO (Auditor Intern ISO, Responsabil cu Sistemul de Management) s-au adăugat cursuri tehnice din zona de lucru a Inspecţiei de Stat pentru Controlul Cazanelor, Recipientelor sub Presiune şi Instalaţiilor de Ridicat (ISCIR): cursurile calificare Stivuitorist, Fochis clasa C şi Macaragiu. În timp, Pegas a obţinut acreditările necesare şi pentru cursul de Maşinist Pod Rulant, Operator GPL, RSVTI sau Ifronist/Buldoexcavatorist. În prezent, aproximativ 2.000 de cursanţi finalizează anual cursurile organizate de Pegas pe tot teritoriul ţării. Obiectivul Pegas este ca în termen de 5 ani să devină numărul 1 în piaţa de instruiri din România.

Publicat 16 nov. 2021 Reactualizat 14 dec. 2021 Expiră 16 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos