Publicat 02 Feb 2021 | Reactualizat 02 Mar 2021 | Expiră 05 Mar 2021

Director Productie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Experienta in proces de productie
  • Experienta manageriala (cu oameni in subordine)
  • Experienta de lucru cu sisteme informatice de productie (NAV, SAP etc)
  • Cunoastere limba engleza

Descrierea jobului

  • Organizare sectiei de productie gestionand organigrama, procedurile, fisele de post, floor management-ul, securitatea muncii, implementarea unui sistem 5S, etc avand ca obiectiv realizarea tuturor obiectivelor sectiei;
  • Planificare productie avand ca obiectiv un service level de minim 99% cantitativ si valoric.
  • Executia produselor avand ca obiectiv realizarea productiei bugetate in timpul bugetat;
  • Gestiunea materilor prime, semifabricatelor si a produselor finite si receptia acestora, avand ca obiectiv disponibilitatea imediata in vederea scurtarii timpului de asteptare si schibare;
  • Raportarea activitatii conform pachetului de raportare si a procedurilor interne, avand ca obiectiv realizarea bugetului sectiei de productie pe toate categoriile de venituri si costuri.

BRAVO EUROPA este un grup international de companii, cu sediul central in Viena, detinut de Emsa Capital, cu participatiune din partea Bancii Europene pentru Reconstructie si Dezvoltare, Banca pentru Dezvoltare din Austria, Corporatia Financiara Internationala si un grup de Investitori Privati. Compania este un producator si distribuitor specializat in solutii metalice de acoperire si placare.

Expirat
Director Productie  -  SC BRAVO EUROPA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles