Publicat 16 Ian 2018 | Expiră 16 Feb 2018

DIRECTOR OPERATIUNI

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

Studii superioare
Foarte bune capacitati de organizare, planificare, comunicare
Experienta de peste 5 ani in gestionarea unor echipe mai mari de 50 persoane
Perseveranta si entuziasm in atingerea obiectivelor
Orientare catre rezultat
Disponibilitate la deplasari frecvente in zona alocata (Brasov, Sibiu, Alba, Mures)

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Managementul operatiunilor locatiilor companiei
Asigurarea, controlul si mentinerea standardele de functionare la cel mai inalt nivel
Recrutarea, motivarea, administrarea performantelor echipei din subordine
Investigarea si rezolvarea reclamatiilor venite din partea clientilor
Informarea permanenta privind evolutia pietei, adaptarea permanenta la aceasta
Raportarea catre managementul superior

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane cu sediul in Sibiu, activa in principal in Transilvania si oferim servicii de calitate de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management. Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri pentru care am dus la capat proiecte de recrutare de succes ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din zona Sibiu.

Expirat
DIRECTOR OPERATIUNI  -  SC RECRUT'ART SRL