Gratis

Director Magazin Iasi Felicia

dm drogerie markt

Candidatul Ideal

Candidatul ideal
  • Studii finalizate
  • Vechime de minim 12 luni într-un post similar, cu responsabilități de conducere/coordonare echipă
  • Disponibilitate pentru deplasări și pentru a lucra într-un mediu de lucru dinamic, în continuă schimbare
  • Cunoştinţe de limbi străine (limba germană, limba engleză), constituie un avantaj
  • Realizarea obiectivelor asumate și aflate în aria de responsabilitate
  • Capacitatea de a lucra în condiții de sarcini multiple ce necesită prioritizare

Descrierea jobului

Postul este disponibil pe o perioadă nedeterminată / determinată de X luni, cu începere imediată / din xx.xx.20xx.
Sunteți în căutare de noi provocări, de responsabilități personale și șansa de a face diferența? Atunci contribuiți alături de noi. Ajutați la modelarea activităților de zi cu zi a magazinelor noastre dm și susțineți o întreagă echipă să se dezvolte dincolo de ea însăși.

Responsabilități
  • Coordonarea filialei din punct de vedere economic și administrativ
  • Responsabilitate privind modul de gestionare a banilor și mărfurilor în filială
  • Coordonarea, conducerea și instruirea echipei din subordine
  • Colaborarea cu departamentele companiei în vederea realizării obiectivelor specifice
Oferim
  • Muncă într-o echipă dinamică
  • Dezvoltare profesională și personală
  • Un post sigur, într-o companie prezentă în mai multe țări europene
  • Program flexibil
  • Bonusuri din vânzări
  • Pachet salarial motivant și bonuri de masă
  • Asigurare medicală privată

dm drogerie markt este unul dintre cele mai mari lanţuri de drogherii din Europa centrală, intrând în categoria celor mai puternice magazine de retail specializate în beauty, wellness, baby şi uz casnic cu o ofertă de peste 14.000 de produse. Corectitudinea şi încrederea ne ghidează acţiunile atât atunci când vorbim despre clienţii şi angajaţii noştri, cât şi atunci când vorbim despre partenerii noştri. Dorim să cooperăm cu aceştia pe termen lung, în mod fiabil şi corect, pentru ca ei să ne recunoască drept un partener cu care îşi pot realiza obiectivele dm.

Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 5 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024