Gratis

Manager Magazin

CONFIDENTIAL - 10 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti un lider pasionat, cu spirit antreprenorial si iti place sa conduci o echipa de succes, vino alaturi de noi si preia un magazin de proximitate, de tip convenienta si gestioneaza-l ca pe propria ta afacere.

Experienta in gestionarea unui magazin;
Bune abilitati de coordonare, experienta in managementul unei echipe de minimum 3 angajati;
Spirit antreprenorial;
Bune abilitati de analiza, organizare si planificare;
Atitudine orientata catre client;
Cunostinte MS Office.

Descrierea jobului

Gestionarea magazinului si vanzarea produselor furnizate de companie;
Angajarea si administrarea personalului magazinului;
Efectuarea comenzilor pentru aprovizionarea magazinului;
Implementarea strategiilor de vanzare pentru a creste veniturile si pentru a imbunatati experienta clientilor;
Monitorizarea si gestionarea stocurilor de produse pentru a evita pierderile si pentru a asigura o disponibilitate constanta a produselor;
Gestionarea inventarului;
Asigurarea afisarii corecte a preturilor produselor;
Implementarea promotiilor in magazin.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie neverificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.