DIRECTOR MAGAZIN Candy Cat - Ramnicu Valcea

Candy Cat Ro S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Bună ziua!
Pe o bază competitivă, invităm un manager competent și pozitiv, care să conducă activitatea magazinului rețelei "CANDY CAT".

Descrierea jobului

Sarcini:
• Organizarea funcționării magazinului;
• Organizarea și controlul realizării veniturilor planificate;
• Lucrul cu cecul mediu(avg basquet value) și conversie;
• Formarea, întreținerea și controlul raportării;
• Formarea echipei magazinului;
• Instruirea personalului magazinului;
• Respectarea standardelor de vânzare cu amănuntul;
• Controlul merchandisingului;
• Dacă este necesar, vânzări personale (80% din timp trebuie să vă aflați în sală);
• Lucrul cu casa de marcat

Condiții de muncă:
• Grafic de muncă 2/2
• Angajare oficială, achitarea salariului fără întârzieri
• O echipă puternică, tânără și ambițioasă de profesioniști
• Independență și dezvoltarea potențialului personal;
• Posibilitatea creșterii rapide a carierei datorită dezvoltării active a companiei

Valorile noastre:
1. Atenție la detalii, tindere spre perfecțiune
2. Jucăm în echipă
3. Poți controla ceea ce poți măsura
4. Fii flexibil
5. Lucrăm pentru client
6. Fă mai mult decât poți
7. Onestitate

Magazinele cu marca „CANDY CAT”- o lume a dulciurilor pentru copii și adulți, unde fiecare oaspete poate găsi bunătăți pe placul lui! Stilul pirat în design îi ajută pe clienți să se simtă în lumea fabuloasă a dulciurilor! Suntem înconjurați de o atmosferă de abundență, frumusețe, miros dulce - toate acestea creează un concept unic pe care angajații magazinului trebuie să îl susțină.

„CANDY CAT” este astăzi o rețea unică care vinde dulciuri cu un concept incomparabil. Rețeaua se dezvoltă activ și caută personal energic și responsabil pentru a lucra în magazinele noastre care se deschid în diferite țări europene.

Peste 450 de feluri delicioase de Marmeladă, cel mai delicat Sufleu, Caramelă realizată manual și Nuci exclusive, Fructe și Pomușoare în ciocolată, Gume de mestecat delicioase cu umpluturi, Drajeuri multicolore și tone de cele mai moi paste de Caramel, Ciocolată și Pastă din ciocolată din diferite țări ale lumii, materialele de ambalare exclusive pentru dulciuri așteaptă oaspeții în magazinele noastre!

Publicat 30 Sept. 2022 Reactualizat 30 Oct. 2022 Expiră 30 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.