de ani Fără Frică...

Publicat 09 Ian 2008 | Expiră 09 Feb 2008

DIRECTOR GENERAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta anterioara intr-o pozitie de management similara

Excelente abilitati de comunicare, autoorganizare a activitatii si a procesului de stabilire si atingere a obiectivelor profesionale

Proactivitate, dinamism si nivel ridicat de motivatie profesionala

Foarte bune abilitati de management si leadership (buna capacitati de motivare si coordonare a personalului din subordine), capacitate decizionala si de procesare a fluxurilor informationale dezvoltate

Rezistenta la stress si efort prelungit

Bune abilitati de negociere si stabilire a unui sistem relational eficient din punct de vedere profesional

Dispune de un bun nivel de cunoasterea a mediului de bussiness local/national

Nivel avansat de cunoastere a limbii engleze si a pachetului MS Office (OBLIGATORIU!)

Descrierea jobului

Coreleaza obiectivele profesionale si stabileste metodologia si a instrumentele necesare in vederea atingerii acestora;

Elaborareaza si propune planificarile de investitii financiare si/sau tehnologice catre A.G.A.;

Realizeaza proiectele manageriale anuale si semestriale pe baza analizelor efectuate;

Participa activ la identificarea oportunitatilor de investitie si obtinere de profit si depune toate diligentele necesare in vederea cresterii financiare a firmelor aflate in subordine;

Asigura reprezentarea in relatiile cu terte persoane fizice sau juridice in conformitate cu imputernicirea acordata de A.G.A.;

Realizeaza controlul si supervizarea activitatii firmelor din subordine;

Asigura respectarea reglementarilor si normelor legale si interne (Regulamentele de Ordin Interioara) in cadrul activitatii decizionale si de executie;

Urmareste aplicarea cu acuratete, de catre personalul din subordine, a deciziilor luate si evalueaza efectelor acestora

BENEFICII:
- pachet salarial foarte atractiv;
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut si dinamic, in cadrul unui grup de firme aflate in plina crestere la nivel national

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru la www.ams-hr.ro.
Clientul nostru este un grup de firme ce activeaza in domeniul activitatii de consultanta, constructii si afaceri imobiliare, aflat in plina crestere la nivel national.

Expirat
DIRECTOR GENERAL  -  Advanced ManSolutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles