Publicat 17 Iul 2006 | Reactualizat 17 Aug 2006 | Expiră 17 Aug 2006

DIRECTOR FINANCIAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

PROFIL :
- Excelente abilitati de comunicare;
- Capacitate de a lua decizii in timp util;
- Abilitati in formarea si dezvoltarea echipei departamentului financiar;
- Initiativa

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Coordoneaza activitatea financiar contabila;
- Raspunde de aplicarea legislatiei contabile si fiscale in vigoare;
- Asigura corectitudinea intocmirii situatiilor financiare si a declaratiilor catre autoritatile fiscale precum si respectarea termenelor de depunere a acestora;
- Analizeaza rezultatele financiare si le prezinta echipei de management;
- Dezvolta si implementeaza proceduri interne de control financiar;
- Intocmeste bugetul de venituri si cheltuieli si urmareste realizarea acestuia.

CUNOSTINTE SI EXPERIENTA:
- Studii economice superioare;
- Cunostinte solide de contabilitate, fiscalitate si IFRS;
- Minim 4 ani experienta profesionala;
- Cunostinte de Microsoft Office(Excel, Word).
- Alte calificari reprezinta un avantaj ( expert contabil).

Se ofera un pachet salarial motivant si posibilitatea de integrare intr-o echipa in plina dezvoltare.

Va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa : [email protected]

Descrierea companiei

Hyundai Romania

Expirat
DIRECTOR FINANCIAR  -  Casa Auto S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles