Publicat 22 Nov 2019 | Expiră 23 Dec 2019

Director Executiv

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Quanta Resurse Umane recruteaza Director Executiv pentru o companie farmaceutica, in Arad.

- Absolvent studii superioare (Farmacie, Medicina, Biotehnologie, Stiinte Economice);
- Experienta relevanta in management depozit farmaceutic – minim 5 ani;
- Cunostinte de limba engleza si/sau italiana la nivel avansat;
- Cunostinte aprofundate a GMP si a reglementarilor din industria farmaceutica;
- Foarte bune cunostinte ale legislatiei din domeniul farmaceutic;
- Foarte bune cunostinte tehnice privind bugetele (P&L, gestionarea bugetului, control, cotatii, prognoza);
- Change Management.

Descrierea jobului

- Garantarea atingerii obiectivelor stabilite, managementul depozitului, cresterea volumelor de vanzari, respectarea normelor de siguranta;
- Proiectarea structurii organizatiei corelata cu planul de afaceri;
- Identificarea zonelor strategice de investitii;
- Definirea obiectivelor strategice si maximizarea cifrei de afaceri;
- Crearea si intretinerea relatiilor de afaceri cu furnizorii si clientii;
- Supravegherea activitatilor necesare pentru introducerea de noi produse;
- Definirea si gestionarea bugetului anual de cheltuieli si investitii; monitorizarea profitabilitatii si cost controlling;
- Gestionarea relatiilor cu autoritatile si clientii de referinta;
- Controlarea si gestionarea activitatilor in conformitate cu politicile companiei, codul de conduita, legile si regulamentele existente in domeniu.

Suntem un grup multinational specializat in servicii dedicate resurselor umane. Infiintat in 1998 in Italia, Quanta Group detine azi birouri si in Elvetia, Statele Unite ale Americii, Romania, Brazilia si Republica Ceha.

Inca din anul 2002, odata cu infiintarea Quanta Romania, ne-am specializat pe o piata de nisa cum este cea a Recrutarii si Selectiei in domeniul aerospatial si am continuat explorand domenii noi si oferind servicii care includ: munca temporara, recrutare si selectie, detasare internationala, consultanta organizatională, managementul personalului, training, consultanta in elaborarea de proiecte cu finantare europeana si asistenta pe durata intregului proces de finantare si implementare.

Expirat
Director Executiv  -  Quanta Resurse Umane SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles